Rc-dukes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
} | } | ||
</graphviz> | </graphviz> | ||
= Table = | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! # !! module !! !! DukesVerticle !! Character !! tests !! Messages | |||
|- | |||
| 1 || action || [[File:Luke.png]] || {{Done}} || Luke || || | |||
|- | |||
| 2 || app || [[File:Unclejesse.png]] || {{Done}} || Uncle Jesse || || | |||
|- | |||
| 3 || car || [[File:Bo.png]] || {{Done}} || Bo || || | |||
|- | |||
| 4 || camera-matrix || [[File:Cooter.png]] || ❌ || Cooter || || | |||
|- | |||
| 5 || detect || [[File:Daisy.png]] || {{Done}} || Daisy || || | |||
|- | |||
| 6 || geometry || [[File:Enos.png]] || ❌ || Enos || || | |||
|- | |||
| 7 || imageview || [[File:Rosco.png]] || || Rosco || || | |||
|- | |||
| 8 || roi || [[File:Cletus.png]] || ❌ || Cletus || || | |||
|- | |||
| 9 || serever || [[File:BoarsNest.png]] || ❌ || Boars Nest || || | |||
|- | |||
| 10 || watchdog || [[File:Flash.png]] || {{Done}} || Flash || {{Done}} || | |||
|- | |||
| 11 || webcontrol || [[File:BossHogg.png]] || {{Done}} || Boss Hogg || {{Done}} || | |||
|} | |||










